Главная » Столові прибори♔

столові прилади (МНЦ), позолочені, посріблені, з нержавіючої сталі, чисті та з титановим покриттям у best-home.com.ua. Швидка доставка по Україні!

 (097) 555 44 29

                   Вітаємо в нашому магазині! Ми вже працюємо, але в умовах війни:((. Миру всім нам! Вцелілий товар з радістю відправимо.

                                                 

 

 

Ви поціновувач якості та естетики? Столові прилади та інший посуд у нашому магазині Вас не розчарує. Ми відібрали найкращі столові прилади галузевих лідерів сучасної Європи: Португалії, Італії та України: «Herdmar», Belo Inox, PINTINOX, а також прилади SRIBNA POLYANA (ЗІШ), які стали популярними та впізнаваними по всьому світу.
  Залежно від галузі використання, розрізняють: побутові та професійні (що складаються з десятка різних предметів, що застосовуються при різноплановому сервіруванні). Окремо можна виділити столові прилади, при виробництві яких використовують дорогі матеріали: срібло, мельхіор, золото. Для дітей створені спеціальні дитячі столові прилади, що відрізняються меншими розмірами та досконалою безпекою. Купуючи столові прилади, пам'ятайте, що основним фактором що визначає вартість є матеріал з якого вони виготовлені. Вишуканість дизайну у формуванні вартості другорядна, але також відіграє роль. Для щоденного використання рекомендуємо столові прилади зі сталі 18/10 або 18/0 (різновид нерж). Для урочистих заходів, подарунків на весілля, новосілля - прилади із мельхіору зі срібним покриттям. В інтернет-магазині https://best-home.com.ua/c359-Stolovie_pribori_9812 Ви можете купити подарункові набори та прилади поштучно з мельхіору та сталі. Гарантія якості на всі моделі.
 

Реклама от Google