Главная » Bicos ♔Португалія

посуд з кольорового скла Bicos · Atlantis · Португалія. Ціна за упаковку 4 шт (можна купити ДВА!)

 (097) 555 44 29

                   Вітаємо в нашому магазині! Ми вже працюємо, але в умовах війни:((. Миру всім нам! Вцелілий товар з радістю відправимо.

                                                 

 

 

 Особливості кольорового скла Vista Alegre; Посуд із родзинкою. Колекція кольорового скла BICOS від фабрики Vista Alegre найпопулярніша. Ожіотаж на келихи із кольорового скла породив підробки. Тому підприємство захистило свої вироби маленькою короною, розташованою на підставі келихів і склянок (всіх виробів).

Форма кубка дуже добре поєднується з візерунком колекції "BICOS" невеликими пірамідками (від португальського слова "biquinhos" - шипи) які чарівно блищать, уловлюючи найменше світло. Динамічна палітра кольору скла (від світлого нюдового, до яскравих насичених кольорів) поза часом, кожен може вибрати свою колекцію кольорового скла, відповідно до особистих уподобань. Залежно від яскравості (заломлення) світла посуд із кольорового скла відіграє різними відтінками. Червоний радує гранатовим (чорно помаранчевим відливом) у блакитному грають бірюзово - сірі нотки і.т.д І звичайно ж така цікава та легендарна форма келихів - кубок, поєднує воєдино (форму, колір та огранювання) Досконалість - ВИРОБИ Vista Alegre, колекції посуду з кольорове скло Bicos.
 vista alegre - офіційний сайт у Португалії. Можливо, Вам сподобається інша продукція фабрики, не представлена ​​на вітрині нашого магазину, телефонуйте та замовляйте у Нас. Орієнтир за ціною дивіться на сайті виробника. Чекаємо на Ваші замовлення.
P.S вироби з кольорового скла представлені у шести колекціях: Dots*Campania*Eden*Joy*Tree*Bicos. Постійно у продажу колекція Bicos та Tree. Інші вироби ми привозимо в обмеженій кількості, на замовлення.
Червона ваза для фруктів на ніжці
Код товара49000097
ПроизводительVista Alegre
1 700,00грн.
Кувшин Янтарный 1 л Bicos
Код товара49000111
ПроизводительVista Alegre
1 600,00грн.
Графин Янтарный 1 л Bicos
Код товара49000103
ПроизводительVista Alegre
1 979,99грн.

Реклама от Google